søndag, mai 20

Nyheter

25 Latest Articles

UVEDKOMMENDE I GARASJEANLEGGET

Publisert: 21 sep 2011

Vi har dessverre igjen hatt uvedkommene gjester i garasje- og bod området. Det er blitt stjålet en sykkel som var låst fast til veggen. I tillegg er det brutt opp en boddør inne på bodarealet i E blokken. Denne døren er nå reparert og satt tilbake i funksjon igjen. Men hoveddøren til bodarealet er ”urørt” så her har antageligvis bodarealet stått ulåst! Uvisst om noe er stjålet.  Vi vil også oppfordrre til kke å oppbevare verdigjenstander etc i kjelleren.

Kjære Grefsenlyst beboer det er DU som må passe på at døren til bodene er låst! Årvåkenhet blant alle er bedre enn tilfeldige besøk av en vekter 1 gang pr. døgn etc.

Kommentarer

Magnus Magnus 12. oktober 2011 13:36
Kan ikke bare alle være flinke til å VENTE med å kjøre til garasjedøren smekker igjen?!

Folk er så forbannet late!
Magnus Magnus 12. oktober 2011 13:37
Smekklås på børene inn til bodarealet?
Anders Anders 13. oktober 2011 16:38
Det hjelper ikke å vente på at garasjeporten dersom det er nøkler på avveie....Jeg sjekker døren inn til bodene i E-blokka daglig pga innbrudd i vår kjellebod i fjor. Enten slippes folk inn, eller så er det nøkler i omløp. Forhåpentligvis begås ikke tyverier av noen som bor i Grefsenlyst.

Men ja, det er uansett en god idé om alle venter til garasjeporten lukker seg...
Magnus Magnus 31. oktober 2011 14:51
Anders: da er vi to som daglig sjekker boddørene i E :) Skader ikke å være ekstra påpasselig!

Nøkler på avveie er skummelt, men ingen tør vel innrømme et nøkkeltap.

Din kommentar

Navn (påkrevet)

E-post (påkrevet)

Hjemmeside

CAPTCHA image
Skriv inn koden som vist over i boksen