søndag, mai 20

Nyheter

25 Latest Articles

Evalueringsmøte med Bygårdsservice AS (vår vaktmestertjeneste)

Publisert: 18 jan 2011

Det har nylig blitt gjennomført evalueringsmøte med Bygårdsservice AS, det er firmaet som utfører vaktmestertjejenster her. Nedenfor ser du oppgaver de skal forbedre.

  • Håndmåking av snø på gangveier og foran inngangene skal bli bedre ivaretatt
  • Renhold av fellesareal må bli bedre for at samarbeidet skal kunne fortsette. Flekker fra vegger skal vaskes bort og støvtørk av rekkverk og lister skal gjennomføres ukentlig. Det skal se bra ut og lukte godt på Grefsenlyst.
  • Vaktmesteren skal signere på kvitteringsliste for hvert oppmøte (2 x uken) og for utførte oppgaver.

Styret ønsker tilbakenmeldinger fra bebeoere om kvaliteten på utført arbeid ikke er som forventet. Spesielt må renholdsarbeidet følges tett opp. Gi konkrete tilbakemeldinger til vaktmester.grefsenlyst@borettslag.net. Vi ønsker ikke tilbakemeldinger om f.eks dårlig renhold for 2 uker siden, men ferske opplysninger som vi kan ta opp med Bygårdsservice umiddelbart.

 

 


Kommentarer

Cheap Web Design Cheap Web Design 25. september 2011 21:11
på gangveier og foran inngangene skal bli bedre ivaretatt

Din kommentar

Navn (påkrevet)

E-post (påkrevet)

Hjemmeside

CAPTCHA image
Skriv inn koden som vist over i boksen